BIG Pharm Sale - produkte natyrore te shendetit në Shqipëri
Shkoder
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse për të specifikuar mënyrat dhe orët e dorëzimit.
Rreth orës, 24/7

Mikoherb - xhel kërpudhash në Shkodër

5 5 1 5
shkruaj një koment
Mikoherb - xhel kërpudhash në Shkodër
 • Kodi i produktit: PSR2S-ALBANIA
 • Disponueshmëria e aksioneve: Në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka
Pagesa: pas marrjes, në të holla ose me kartë bankare
Dorëzimi në Shkodër: 2-4 ditë

Metodat e dërgesës: korrier, postë (dorëzimi falas është i mundur, kontrolloni kushtet me një specialist kur vendosni një porosi)

Struktura

 • Vaj kopër;
 • Vaj rigoni;
 • Vaj livando;
 • Vaj mente;
 • Ekstrakt lule lule kamomili.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni xhel në zonat e prekura dhe masazhojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë;
 2. Përdorni 2-3 herë në ditë.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga kërpudhat;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Një lloj: Nga kërpudhat;
 • Paketimi: Tub.

Po kërkoni ku të blini Mikoherb në Shkodër?

Mikoherb - xhel kërpudhash mund te blihet tani në Shkodër në Farmacinë tonë - BIG Pharm Sale me zbritje 50%! Çmimi: 4800 ALL

Vlerësimet e Klientëve

Nuk ka komente, shtoni vlerësimin tuaj të parë

Jepni komente

Në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Myceril
  Myceril
  krem për kërpudhat e këmbëve
  4750 ALL
 • Mikotea
  Mikotea
  përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike
  4800 ALL
 • Clavosan
  Clavosan
  krem për kërpudhat
  4800 ALL