BIG Pharm Sale - produkte natyrore te shendetit në Shqipëri
Shkoder
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse për të specifikuar mënyrat dhe orët e dorëzimit.
Rreth orës, 24/7

Fortunella - kapsula hollimi në Shkodër

5 5 1 5
shkruaj një koment
Fortunella - kapsula hollimi në Shkodër
 • Kodi i produktit: J74TG-ALBANIA
 • Disponueshmëria e aksioneve: Në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 6000 ALL
Arka
Pagesa: pas marrjes, në të holla ose me kartë bankare
Dorëzimi në Shkodër: 2-4 ditë

Metodat e dërgesës: korrier, postë (dorëzimi falas është i mundur, kontrolloni kushtet me një specialist kur vendosni një porosi)

Struktura

 • Ekstrakt kafeje jeshile;
 • Ekstrakt Guarana;
 • L-karnitin;
 • Ekstrakt çaji jeshil.

Mënyra e aplikimit

 1. Kapsulat merren me ujë ose lëng;
 2. Kapsulat merren dy herë në ditë në mëngjes dhe pasdite;
 3. Për rezultatin maksimal duhet të ndiqni udhëzimet në shkronjë, pa lënë mënjanë asnjë konsum;
 4. Doza nuk duhet të rritet pasi kjo nuk do të përshpejtojë procesin e humbjes së peshës.

Pajisjet

 • Kapsula;
 • Udhëzimet.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: I hollë poshtë;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Një lloj: I hollë poshtë;
 • Paketimi: Banka.

Po kërkoni ku të blini Fortunella në Shkodër?

Fortunella - kapsula hollimi mund te blihet tani në Shkodër në Farmacinë tonë - BIG Pharm Sale me zbritje 50%! Çmimi: 6000 ALL

Vlerësimet e Klientëve

Nuk ka komente, shtoni vlerësimin tuaj të parë

Jepni komente

Në qytete të tjera

Produkte të ngjashme