BIG Pharm Sale - природни здравствени производи во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

Cistat - капсули за циститис во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
https://bigpharmsale.space/uploads/1255_0.jpg
Cistat - капсули за циститис во Македонија
 • Код на производот: CZ7SA-MACEDONIA
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Екстракт од брусница;
 • Екстракт од црвена рибизла;
 • Екстракт од семе од црвено грозје;
 • Екстракт од овошје од шипинка.

Начин на примена

 1. Земете 2-3 капсули секој ден;
 2. Пиј многу вода.

Информации

 • Производител: ДОО МАДЕЗ;
 • Индикации за употреба: од циститис;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт;
 • Износ во пакет: 30 капсули;
 • Пакување: Пластична тегла.

Барате каде да купите Cistat во Македонија?

Cistat - капсули за циститис може да се купи сега во Македонија во нашата Аптека - BIG Pharm Sale со 50% попуст! Цена: 2399 DEN

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи

 • Gigant
  Gigant
  крем за зголемување на пенисот
  1990 DEN
 • Deep Inhale
  Deep Inhale
  чај за здравјето на белите дробови
  2400 DEN