BIG Pharm Sale - природни здравствени производи во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

Amarok - производ за третман на потенција во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
https://bigpharmsale.space/uploads/1278_0.jpg
Amarok - производ за третман на потенција во Македонија
 • Код на производот: 5ILFP-MACEDONIA
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 1990 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Tribulus terrestris;
 • Перуански мака;
 • Катуаба;
 • Дамијана;
 • Ашваганда.

Начин на примена

 1. Лекот се зема еднаш или двапати на ден, без оглед на оброкот;
 2. Единечна доза 1 капсула;
 3. Курс за терапија за рехабилитација од 7 до 14 дена;
 4. Доколку е потребно, може да се повторува до четири пати годишно.

Информации

 • Индикации за употреба: за потенција;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Износ во пакет: 10 парчиња.

Барате каде да купите Amarok во Македонија?

Amarok - производ за третман на потенција може да се купи сега во Македонија во нашата Аптека - BIG Pharm Sale со 50% попуст! Цена: 1990 DEN

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи

 • Prostamid
  Prostamid
  лек за простатитис
  2400 DEN
 • EffectEro
  EffectEro
  капсули за подобрување на потенцијата
  2399 DEN
 • ReAction
  ReAction
  капсули за потенција
  2399 DEN